Перейти до публікації
Толик

Трішки про свою Вензу)))

Рекомендовані повідомлення

За кермом з 1988 року. Машини були від москвича до паджеро. Покупка була помилкою. В авто все як-би дуже чудово від витрати, посадки, повного приводу, зовнішнього вигляду і багато-го іншого. НННОООО є один величезний мінус і начебто поменше (пару) це поки. Перший це скрип, цвіркуни та інші звукові приколи. Жорсткість кузова на кручення просто ніяка так як вулиця біля мого будинку під невеликим ухилом то при виїзді і заїзді кузов плаче весь від задніх дверей до торпедо. Про останню треба писати вірші АЛЯ МАЙЖЕ МОСКВИЧ і скріпить і стукає (але рідко) взагалі повний фарш плюсещё виявляється в машині за полтінік зелених є СТОЙКИ. У мене водійська більше як є чим її немає. Але чесно треба сказати поки в іншому все добре. І об'ємний другий мінус. Динаміки я поміняв відразу (відчувається) і парктроник передній поставив (з такою мордою і за такі гроші а немає) і останнім в Венза (це для потенційних бажаючих якщо такі є) виявляється немає ні переднього ні заднього буксіровочног гака. Ось як. А двері як би плюс з прикривання порога але висота від асфальту до нижньої точки двері менше ніж у багатьох седанів, хоча просвіт 20.5см вже пару раз обпалювали. Висновок віддав дружині.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Украина онлайн
  • Створити...